Město Touškov 2026, (Plzeň-sever)
Kategorie:
| ID FireSport: | 93432 |
| Kategorie: | Muži |
| Okres: | Plzeň-sever |
| Kraj: | Plzeňský |
| Souřadnice: | 49°46*39*N,13°15*07*E |
| PSČ: | 330 33 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
| P | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Únětice 1911 | Plzeň-jih | 19,41 | 18,97 | 19,41 | 2026/07/26 | |
| 2. | Únětice 1911 | Plzeň-jih | 19,41 | 18,97 | 19,41 | 2026/07/26 | |
| 3. | Stýskaly | Plzeň-sever | 20,36 | 20,42 | 20,42 | 2026/08/02 | |
| 4. | Bučí | Plzeň-sever | 20,47 | 20,17 | 20,47 | 2026/06/27 | |
| 5. | Mokrouše | Plzeň-jih | 20,35 | 20,92 | 20,92 | 2025/08/02 | |
| 6. | Štěnovický Borek | Plzeň-jih | 20,76 | 21,54 | 21,54 | 2025/07/27 | |
| 7. | Únětice 1911 | Plzeň-jih | 21,58 | 20,78 | 21,58 | 2025/07/26 | |
| 8. | Stýskaly | Plzeň-sever | 20,25 | 22,26 | 22,26 | 2025/08/03 | |
| 9. | Únětice 1911 | Plzeň-jih | 23,11 | 22,85 | 23,11 | 2024/08/18 | |
| 10. | Horní Kamenice | Plzeň-jih | 23,44 | 22,77 | 23,44 | 2026/06/28 | |
| 11. | Štichovice | Plzeň-sever | 27,46 | 28,10 | 28,10 | 2023/06/11 | |
| 12. | Stýskaly | Plzeň-sever | 38,99 | 37,18 | 38,99 | 2022/07/03 | |
| 13. | Štichovice | Plzeň-sever | NP | NP | NP | 2026/06/14 | |
| 14. | Horní Hradiště | Plzeň-sever | NP | NP | NP | 2026/06/13 | |
| 15. | Žákava | Plzeň-jih | NP | NP | NP | 2026/08/29 | |
| P | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
Výsledky týmu
| Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Popis | Poř. | Body | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/08/29 | Stříbro- hasičské cvičiště | TCL | 15,93 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 | 1. | 15 | | |
| 2026/07/11 | Cebiv - hřiště u restaurace | TCL | 16,04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 | 1. | 15 | | |
| 2026/08/29 | Tlumačov - Hasičské hřiště | CHNHL | 16,12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 | 7. | 12 | | |
| 2026/05/30 | Hluboká u Kdyně - U Koupaliště | CHNHL | 16,17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 | 4. | 15 | | |
| 2026/05/23 | Litice | FSEU | 16,98 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 | 4. | 0 | | |
| 2026/05/09 | Říčany u Brna | FSEU | 17,27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 | 5. | 0 | | |
| 2026/02/07 | Nevřeň | FSEU | 17,50 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 | 5. | 0 | | |
| 2026/08/01 | Stýskaly hřiště | FSEU | 17,62 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 | 9. | 0 | | |
| 2026/06/20 | Bezdružice - Hasičské hřiště | CHNHL | 17,65 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 | 8. | 11 | | |
| 2026/05/16 | Ves Touškov | OPH | 17,80 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 | 13. | 3 | | |
| 2026/01/10 | Dolní Hradiště | FSEU | 19,02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 | 7. | 0 | | |
| 2026/07/26 | Únětice | EXČR | 19,41 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 37. | 0 | | |
| 2026/07/26 | Únětice | ZČHL | 19,41 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 12. | 4 | | |
| 2026/08/02 | Stýskaly | ZČHL | 20,42 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 8. | 8 | | |
| 2026/06/27 | Bučí | ZČHL | 20,47 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 9. | 7 | | |
| 2026/04/04 | Telč | FSEU | 21,54 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 | 16. | 0 | | |
| 2026/01/24 | Úněšov | FSEU | 21,98 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 | 13. | 0 | | |
| 2026/07/25 | Halže - fotbalové hřiště | TCL | 22,58 | PS útok,nástřik 3xB široké | 1. | 15 | | |
| 2026/06/28 | Horní Kamenice | ZČHL | 23,44 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 15. | 0 | | |
| 2026/08/01 | Nové Sedliště- areál SDH | TCL | 25,18 | PS útok,nástřik 3xB široké | 1. | 15 | | |
| 2026/06/14 | Štichovice | ZČHL | NP | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 15. | 0 | | |
| 2026/08/29 | Žákava | ZČHL | NP | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 15. | 0 | | |
| 2026/06/13 | Horní Hradiště | ZČHL | NP | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 | 14. | 0 | | |
| 2026/07/25 | Únětice, Žluna park Aréna, | FSEU | 15,97 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 | 13. | 0 | | |
| Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Popis | P | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
18. místo TCL 202419. místo TCL 20246. místo CHNHL 202519. místo OPH 20252. místo TCL 20266. místo CHNHL 202619. místo ZČHL 2026
Extraliga ČR
Tým: Město Touškov , nejlepěí čas: 19,41 FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport Results
Tým: Město Touškov , nejlepěí čas: 16,98 FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65, body: 0 počet výsledků: 7x
Chodská noční hasičská liga
Tým: Město Touškov , nejlepěí čas: 16,12 FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65, body: 38 počet výsledků: 3x
O pohár Hořiny
Tým: Město Touškov , nejlepěí čas: 17,80 FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65, body: 3 počet výsledků: 1x
Tachovské Ligy
Tým: Město Touškov , nejlepěí čas: 22,58 PS útok,nástřik 3xB široké, body: 30 počet výsledků: 2x
Tachovské Ligy
Tým: Město Touškov , nejlepěí čas: 15,93 FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65, body: 30 počet výsledků: 2x
Západočeská hasičská liga
Tým: Město Touškov , nejlepěí čas: 19,41 FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65, body: 19 počet výsledků: 7x
Fire Sport Results
Tým: Město Touškov , nejlepěí čas: 15,97 FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65, body: 0 počet výsledků: 1x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2022/09/17 | areál TJ Sokol Město Touškov, Pohárová soutěž | |
| Kdy | Kde | Liga |
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyČlen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2026
| Kdy | Kde | St.č. | Liga |
|---|---|---|---|
| 2026/05/02 | Poděvousy, Memoriál Jirky Posledního. | 4 | |
| 2026/05/30 | Hluboká u Kdyně - U Koupaliště, 1. kolo CHNHL | 14 | |
| 2026/06/13 | Horní Hradiště, O pohár starosty SDH | 9 | |
| 2026/06/14 | Štichovice, O pohár starosty SDH | 6 | |
| 2026/06/27 | Bučí, Memoriál Jana Haška | 14 | |
| 2026/06/28 | Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice | 13 | |
| 2026/07/25 | Halže - fotbalové hřiště, Soutěž v požárním útoku | 1 | |
| 2026/07/25 | Únětice, Žluna park Aréna,, 4.ročník nočních závodů BETONÁRKA CUP 2026 | 48 | |
| 2026/08/01 | Nové Sedliště- areál SDH, Memoriál V. Pecháčka | 3 | |
| 2026/08/02 | Stýskaly, O pohár starosty SDH | 17 | |
| 2026/08/29 | Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka | 4 | |
| Kdy | Kde | Zamluveno | Liga |
Komentáře
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















